WhatCounts API (7.x-1.0-beta1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Country
th: ประเทศ

en: Format
th: รูปแบบ

en: Email
th: อีเมล

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Fax
th: โทรสาร

en: State
th: รัฐ

en: Company
th: บริษัท

en: City
th: จังหวัด
