White label entity type (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: User
ast: Usuariu

en: Other
ast: Otru

en: Date created
ast: Data de creación
