White label entity type (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: User
be: Карыстальнік

en: Other
be: Іншыя

en: Date created
be: Дата стварэння

en: Date changed
be: Дата змененая
