White label entity type (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: User
bg: Потребител

en: Other
bg: Други
