White label entity type (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Weight
bn: ভর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
