White label entity type (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Weight
bs: Težina

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik
