White label entity type (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Weight
ca: Pes

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Creation date
ca: Data de creació

en: Other
ca: Altres

en: Date created
ca: Data creada

en: Date changed
ca: Canvi de data
