White label entity type (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Save
da: Gem

en: User
da: Bruger

en: Creation date
da: Oprettelsesdato

en: Other
da: Anden

en: Date created
da: Dato oprettet

en: Date changed
da: Dato ændret

en: Full page
da: Fuld side
