White label entity type (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Weight
de: Gewichtung

en: Label
de: Beschriftung

en: Save
de: Speichern

en: User
de: Benutzer

en: Creation date
de: Erstellungsdatum

en: Other
de: Weitere

en: Date created
de: Erstellungsdatum

en: Date changed
de: Änderungsdatum

en: Full page
de: Vollständige Seite
