White label entity type (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Other
el: Άλλο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Date changed
el: Ημερομηνία τροποποίησης
