White label entity type (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: User
eo: Uzanto

en: Other
eo: Alia
