White label entity type (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: User
es: Usuario

en: Creation date
es: Fecha de creación

en: Other
es: Otro(s)

en: Date created
es: Fecha de creación

en: Date changed
es: Fecha cambiada

en: Full page
es: Página completa
