White label entity type (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Creation date
et: Loomise kuupäev

en: Other
et: Muu

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Date changed
et: Muutmiskuupäev
