White label entity type (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Other
eu: Bestea

en: Date created
eu: Sorrera data
