White label entity type (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Other
fi: Muu

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: Date changed
fi: Muutospäivämäärä

en: Full page
fi: Koko sivu
