White label entity type (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: User
gl: Usuario/a

en: Creation date
gl: Data de creación

en: Other
gl: Outro

en: Date created
gl: Data de creación

en: Date changed
gl: Data modificada
