White label entity type (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Other
gu: અન્ય
