White label entity type (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: User
he: משתמש

en: Creation date
he: תאריך יצירה

en: Other
he: אחר

en: Date created
he: נוצר בתאריך

en: Date changed
he: התאריך השתנה
