White label entity type (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Delete
hi: मिटायें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Creation date
hi: निर्माण तारीख

en: Other
hi: अन्य

en: Date created
hi: निर्माण की तिथि
