White label entity type (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Weight
hr: Težina

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: User
hr: Korisnik

en: Other
hr: Ostalo

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Date changed
hr: Nadnevak promjene
