White label entity type (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Date changed
hy: Ամսաթիվը փոփոխված է
