White label entity type (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Delete
ja: 削除

en: Weight
ja: ウェイト

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Creation date
ja: 作成日時

en: Other
ja: その他

en: Date created
ja: 作成日時

en: Date changed
ja: 更新日付
