White label entity type (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Other
kk: Басқа
