White label entity type (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: Date created
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បង្កើត

en: Date changed
km: កាល​បរិច្ឆេទ​ដែល​បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ ។
