White label entity type (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Other
kn: ಇತರೆ
