White label entity type (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Other
ku: هیتر

en: Date created
ku: بەرواری درووستکردن

en: Date changed
ku: ڕێکەوت گۆڕا
