White label entity type (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: User
lt: Narys

en: Other
lt: Kiti

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Date changed
lt: Data pasikeitė
