White label entity type (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (10 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: User
lv: Lietotājs

en: Creation date
lv: Izveides datums

en: Other
lv: Citi

en: Date created
lv: Izveidošanas datums

en: Date changed
lv: Datums izmainīts
