White label entity type (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Delete
mr: मिटवा

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: User
mr: सदस्य
