White label entity type (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Weight
no: Vekt

en: Label
no: Etikett

en: Save
no: Lagre

en: User
no: Bruker

en: Other
no: Annet

en: Date created
no: Dato opprettet

en: Date changed
no: Dato endret
