White label entity type (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
