White label entity type (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Creation date
nl: Aanmaakdatum

en: Other
nl: Andere

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: Full page
nl: Volledige pagina
