White label entity type (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Other
oc: Autre

en: Date created
oc: Data de creacion

en: Date changed
oc: Data de modificacion
