White label entity type (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Other
pl: Inne

en: Date created
pl: Data utworzenia

en: Date changed
pl: Data modyfikacji

en: Create a new revision
pl: Stwórz nową wersję
