White label entity type (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: User
fa: کاربر

en: Other
fa: ساير

en: Date created
fa: تاریخ ایجاد

en: Date changed
fa: تاریخ تغییر
