White label entity type (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Delete
pt: Eliminar

en: Weight
pt: Peso

en: Label
pt: Etiqueta

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Creation date
pt: Data de criação

en: Other
pt: Outro

en: Date created
pt: Data de criação

en: Date changed
pt: Data da alteração

en: Full page
pt: Página completa
