White label entity type (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: User
ro: Utilizator

en: Creation date
ro: Dată creare

en: Other
ro: Altele

en: Date created
ro: Dată creată

en: Date changed
ro: Dată schimbată
