White label entity type (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik

en: Date created
sl: Datum nastanka
