White label entity type (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Weight
sq: Pesha

en: Save
sq: Ruaj

en: User
sq: Përdoruesi

en: Other
sq: Tjetër
