White label entity type (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: User
ta: பயனர்

en: Other
ta: மற்றவை

en: Date created
ta: தேதி உருவாக்கப்பட்டது

en: Date changed
ta: தேதி மாற்றப்பட்டது
