White label entity type (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Creation date
tr: Oluşturulma tarihi

en: Other
tr: Diğer

en: Date created
tr: Oluşturulma tarihi

en: Date changed
tr: Değiştirilme tarihi
