White label entity type (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Delete
vi: Xóa

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Other
vi: Khác

en: Date created
vi: Ngày tạo

en: While
vi: Trong khi

en: Date changed
vi: Ngày đã được thay đổi.
