White label entity type (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Weight
ar: الوزن

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: User
ar: مستخدم

en: Other
ar: آخر

en: Date created
ar: تاريخ الإنشاء

en: Date changed
ar: تاريخ التعديل
