White label entity type (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Weight
az: Çəki

en: Save
az: Saxla

en: User
az: İstifadəçi

en: Other
az: Digər

en: Date created
az: Yaradılma tarixi

en: Date changed
az: Tarix dəyişdirildi
