White label entity type (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Other
bo: གཞན

en: Date created
bo: ཚེས་གྲངས་གསར་བཟོ་བྱས་ཚར

en: Date changed
bo: ཚེས་གྲངས་བསྒྱུར་ཚར
