White label entity type (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Other
cs: Jiné

en: Date created
cs: Datum vytvoření

en: Date changed
cs: Datum změny
