White label entity type (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Delete
fr: Supprimer

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Save
fr: Enregistrer

en: User
fr: Utilisateur

en: Creation date
fr: Date de création

en: Other
fr: Autre

en: Date created
fr: Date de création

en: Date changed
fr: Date de modification

en: Full page
fr: Pleine page
