White label entity type (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Weight
hu: Súly

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: User
hu: Felhasználó

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Other
hu: Egyéb

en: Date created
hu: Létrehozás időpontja

en: Date changed
hu: Módosítás dátuma

en: Full page
hu: Teljes oldal
