White label entity type (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Weight
id: Bobot

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Creation date
id: Tanggal dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: Date created
id: Tanggal dibuat

en: Date changed
id: Tanggal diubah
