White label entity type (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Date created
is: Dags stofnað

en: Date changed
is: Dags breytt
